Чи варто боятися процедури відбілювання зубів?

Зайшла я якось на форум, де люди обговорювали процедуру відбілювання зубів. Про те, як можна залишитися без емалі, без зубів і таке всяке.
Звісно, не будучи фахівцем фантазувати можна будь-що. На форумі нічого не коментувала. Не бачила сенсу даремно витрачати свій ресурс 😅

А от з вами інформацією поділюся 👌
Почну з того, що історія відбілювання зубів почалась з давніх-давен.
Про це є дані з історичних джерел 3 тис. до н.е. Перша спроба відбілювання зубів, описана у медичній літературі, належить до 14 ст. Рецепт відбілювання у посібнику для стоматологів тих часів, мав такий вигляд: мед, пропечена сіль і невелика кількість винного оцту. Цю суміш втирали в зубну емаль. Історія «сучасного» відбілювання налічує вже понад 100 років і давно вивчена фахівцями. Тому досить дивно чути твердження про те, що ця процедура шкідлива. За цей період науковці провели багато досліджень, досконало вивчили вплив гелів для відбілення на тверді тканини зубів та на оточуючі тканини.
Результати досліджень довели, що гелі для відбілювання, які містять у своєму складі, в основному, перекис водню в комплексі із фторидами, мають ремінералізуючу дію на емаль. Вони безпечні та ефективні. Я із впевненістю можу сказати, що відбілення, проведене грамотним і кваліфікованим спеціалістом, не принесе шкоди вашим зубам. Навіть більше, зуби насичуються корисними для них компонентами.

Чи можна вам його проводити?
Це повинен визначити фахівець.

Є категорії пацієнтів, яким відбілювання протипоказане:
* вагітні та жінки у період лактації;
* діти та підлітки до 16 років;
* пацієнти з брекетами,
* пацієнти, у яких є захворювання пародонта чи каріозні порожнини.
• особи з підвищеною чутливістю зубів і стертою емаллю;
• особи з непереносимістю будь-яких компонентів, з котрих складаються препарати для відбілювання.