Про нас

Астрея” – найкраща стоматологія Івано-Франківська.

“Астрея” – сучасний центр естетичної стоматології. Це місце, у якому кожен пацієнт отримує якісне лікування, адже у клініці “Астрея” працюють висококваліфіковані лікарі-стоматологи. Завдяки постійному удосконаленню себе, фахівці вміють знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, застосовуючи найкращі досягнення сучасної стоматології для ефективного та безпечного лікування зубів. Стоматологічна клініка “Астрея” – це максимальна турбота про пацієнта.
Стоматологічна клініка “Астрея” надає якісні послуги у галузі лікування зубів:

Терапевтична стоматологія;
Діагностика проблем зубів;
Ортодонтія;
Протезування;
Відбілювання;
Естетична стоматологія;
Професійна гігієна.

“Астрея” – найкраща стоматологія Івано-Франківська.

У стоматології нового покоління “Астрея” стежать за сучасними методиками ефективного стоматологічного лікування та застосовують їх у клінічній практиці. Медичні маніпуляції виконують на устаткуванні останнього покоління, використовуючи лише якісні матеріали та інструменти.

На базі Центру естетичної стоматологіі є навчальний центр, де вже сотні лікарів та інтернів підвищили свій теоретичний та практичний рівень.
Авторські курси Олександри Довганич вже давно відомі не тільки на Прикарпатті, а і в Украііні.

Лікарі Центру естетичної стоматології постійно удосконалюються, відвідуючи стоматологічні курси, лекції. А також міжнародні форуми та виставки.

Стоматологія “Астрея” – це ідеальні умови для комфортного та якісного стоматологічного лікування, найкращі технології, професійна команда та комплексний підхід. Тут вам допоможуть із проблемами будь-якої складності.

 

 

Дуже часто чую питання, що означає назва «АСТРЕЯ»?
Мене ще зі школи приваблювала древньо грецька міфологія. Зі студентських років я мала мрію про власну справу і ще тоді у моїх думках з‘явилася Астрея.
Астрея — дочка Зевса й Феміди богиня справедливовості, сестра Сором’язливості. Вона і її мати були як уособлення справедливості, хоча Астрея була також пов’язана з невинністю і чистотою. В неї була відраза від людської жадібності.
Олександра Довганич, лікар-стоматолог, кандидат мед. наук, засновник центру естетичної стоматології АСТРЕЯ