Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу

Карієс – це патологічний процес, який виникаэ через демінералізацію емалі. Карієс є найпоширенішим стоматологічним захворюванням. Починається безболісно з маленької плями, він може привести до втрати цілого зуба.

Лікування карієсу – стоматологічна процедура, що дозволяє повністю відновити зруйнований каріозним процесом зуб і уникнути ряду неприємних ускладнень, таких, як пульпіт або періодонтит.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Лікування карієсу здійснюємо високоякісними реставраційними матеріалами, які дозволяють відновити колір, форму, анатомію та функції зуба.

Лікування пульпіту

Пульпіт – це захворювання пульпи (пульпа це внутрішня частина зуба, судинно-нервовий пучок). Ознаки пульпіту: мимовільні ниючі болі, які посилюються в нічний час, а також чутливість зуба до холодного та гарячого. Причини виникнення пульпіту бувають різні, це і запущений, ускладнений карієс, або неправильне стоматологічне втручання.

Лікування періодонтиту

Періодонтит — це запалення періодонту, що характеризується порушенням цілісності зв’язок, які утримують зуб в альвеолі, кортикальної пластинки кістки, що оточує зуб та резорбції кісткової тканини від незначних розмірів до утворення кіст великих розмірів.

Лікування періодонтиту ми проводимо з допомогою операційного мікроскопа, застосовуючи найсучасніші технології, обов`язково здійснюємо ізоляцію кофердамом, та працюємо про протоколу, який рекомендовано у даному випадку.